TADİLATTAN ÖNCE ARAŞTIRMA YAPIN

Onarımdan sonra pişmanlık duymamak için, onarımda genellikle unutulan temel önemli nüanslardan oluşan bir seçim sunuyoruz:

Ses yalıtımı. Onarımın sonunda birçok kişi için pişman olan bir şey. Daha sonra uzun bir süre komşulara alışmak zorunda kalacaksınız, çocukların ayak sesleri televizyon sesleri dışarıdan gelecek sesler için hemen ses izalasyonu yaptırın.

Prizler. Çifte koyun ve cihazları Sayın. Güvenlik açısından, prizleri yüzeyden en az 30 cm yükseltmek daha iyidir. Böylece temizlik yaparken tehlike arz etmez.

Belgeleri kaydetme. Çizimler, hesaplamalar, çekler - her şey işe yarayabilir.

Yer ve zeminleri iyi tanıyın dokunun vurun zıplayın zeminler en çok ses yapılan yerlerdir.

Proje ve Tugay seçimi. Seç, kontrol et, tekrar seç. Reddetmek ve kontrol etmek için çekinmeyin, çünkü bu evde yaşayacaksınız.

Anahtarlar. Işığınız uzaktan kumandayla çalışmıyorsa, odaya girişte bir anahtar, yatağın yanında bir anahtar yerleştirin, böylece rahat bir şekilde uzanıp ışığı kapa kapatmayı unuttuğunuzda kalkmayın. Koridorda aynı şey-girişte bir tane, çıkışta bir tane.

Soyunma odası varlığı. Alan izin veriyorsa – yatak odasının/koridorun bir kısmını vurgulayın, merdivenlerin altındaki alan, balkon için bile seçenekler vardır. Aynı şey kiler için de geçerli.

Soyunma odasında havalandırma yeri açın elbiselerin havalanması güzel kokmasına ve bakteri oluşmasını engeller

Mutfak dolaplarının yüksekliği. Tavana kadar olmayan Dolaplar pratik değildir: sadece daha az depolama alanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tozun biriktiği kullanılmayan ve estetik olmayan nişler oluştururlar. Aynı zamanda onları kullanmak için uzun boylu olmanız gerekir, en ideal seviye göz hizasıdır.

Mutfak arası seramiklerin derz dolgusu için seçimi, özellikle pişirme yüzeyinin üzerinde yağ ve kir emecek ve birikecek gözenekli bir malzemedir. Siyah tonlarda derz seçin veya alanı en azından plaka üzerinde bir cam panel ile koruyun.

Aydınlatma. Tekdüze aydınlatma için, avizeyi merkeze yerleştirin, spot aplikleri tavanın çevresine yerleştirin, bireysel alanları aydınlatın.

 | 0090 553 872 0319